Zarejestruj się | Moje konto | Internetowy sklep numizmatyczny | polskie monety kolekcjonerskie
Strona główna Promocje Nowości O firmie Regulamin Twój koszyk Pomoc Kontakt Mapa serwisu
Wyszukiwanie zaawansowane
 
 
   
Wybierz kategorię 
   
  
   
Promocje 
   
 
Szlak Bursztynowy Stare Hradisko

Szlak Bursztynowy Stare Hradisko
Cena brutto: 
190.00 PLN

Rzeź Woli i Ochoty 10 zł

Rzeź Woli i Ochoty 10 zł
Cena brutto: 
110.00 PLN

Bitwa Warszawska 1920

Bitwa Warszawska 1920
Cena brutto: 
179.00 PLN

 
  
Informacje


Al.Grunwaldzka 102 lok.36

80-244 Gdańsk

 

 Najbliższe emisje

 

9 czerwca - Powrót G.Ślaska do Polski 10 zł

 

 

Ostatnie emisje

 

23 maja - Zamek w Mosznej 5 zł    

 

 

 
 Regulamin 

 

Sklep internetowy, działający pod adresem www.omega-numizmaty.pl , prowadzony jest przez firmę P.H. OMEGA, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta Miasta Gdańska pod numerem 124565 , nr NIP 957-017-32-68, nr Regon 220122678, z siedzibą w Gdańsku Al.Grunwaldzka 102 lok.38.

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

 2. Złożenie zamówienia przez Klienta oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu.

 3. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.omega-numizmaty.pl .
  Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po opłaceniu zamówienia - wpływie środków na konto Sprzedawcy a w przypadku przesyłek za pobraniem - po potwierdzeniu zamówienia przez Klienta.

 4. Zapłata za zamówiony towar powinna nastąpić w nieprzekraczalnym terminie 7 dni kalendarzowych od potwierdzenia zamówienia. Po tym terminie zamówienie nieopłacone zostanie anulowane.

 5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

 6. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

 7. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Dokonując zakupu w Sklepie Kupujący automatycznie zgadza się na wystawienie faktury VAT bez podpisu. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

 8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
  Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

 9. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
  Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie został w żaden sposób zniszczony.
  Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 10. Reklamacje.

  W przypadku stwierdzenia wad jakościowych towaru klient powinien odesłać wadliwy produkt przesyłką pocztową na adres P.H.OMEGA Al.Grunwaldzka 102 lok.38. Do odsyłanego towaru należy dołączyć otrzymaną fakturę.
  Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem ani ze scedowanymi kosztami przesyłki.
  Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem i w tym czasie klient zostanie poinformowany o dalszym postępowaniu reklamacyjnym.
  W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów) zwrócimy pieniądze.
  Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

 11. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a P.H. OMEGA Al.Grunwaldzka 102 lok.38 w Gdańsku. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką faktury VAT.

 12. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

 13. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

 

 
  
 
Wartość:
0
Liczba produktów:  0
   
Nowości 
   

 
Księży Młyn 5 zł

Księży Młyn 5 zł
Cena brutto: 
6.00 PLN

Ochrona polskiej granicy wschodniej

Ochrona polskiej granicy wschodniej
Cena brutto: 
165.00 PLN

 
  

   
Newsletter 
   
 Zapisz się na newsletter
 Dodaj 
  Usuń  
 
  

Informacje

Przesyłki dostarcza


poczta


pocztex
 
oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe